Zadzwoń (+48) 662 252 858

Czekamy na Państwa telefon

Rezerwacja pokoju Willa Jelonka

(+48)662252858

Zadzwoń do nas

662252858

Zadzwoń do nas

Wskazówki dojazdu do WIlli Jelonka

(+48)600499461

Zadzwoń do nas
Contact
Adres:
Numer konta:
40 1500 1429 1014 2026 0114 0000
Nowa Willa Jelonka
ul. Platanowa 1
Wojcieszyce 246
Jelenia Góra
Dolnośląskie
58-560
Polska
Telefon:
+48 662 252 858
Telefon komórkowy:
+48 600 499 461
Dodatkowe informacje:

Regulamin:

1. Doba noclegowa trwa od godz. 14:00 do godz. 10:00 następnego dnia. Zameldowanie gości do godziny 20:00.

2. Obowiązują dodatkowe opłaty za następujące usługi:

 • Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja,

 • Zameldowanie gości po godzinie 20:00,

 • Dodatkowe ręczniki, pościel,

 • Zwierzęta domowe,

 • Przedłużenie doby hotelowej.

3. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych niezwłocznie po przyjeździe.

4. Należność za cały pobyt jest regulowana w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi, nawet w przypadku skrócenia pobytu lub zmniejszenia ilości osób w pokoju.

5. Wszelkie należności powinny być dokonywane w formie gotówkowej.

6. Właściciel "Nowa Willa Jelonka" za pozostawione kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty, kamery i inne przedmioty posiadające wartość artystyczną lub naukową nie ponosi odpowiedzialności.

7. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.

8. Goście są zobowiązani zawiadomić właściciela o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

9. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie , która narusza ww punkt regulaminu.

10. W obiekcie "Nowa Willa Jelonka" oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 7:00.

11. Osoby nie będące naszymi gośćmi mogą przebywać na terenie obiektu tylko za zgodą właścicieli.

12. Goście nie mogą przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
13. Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów przeciw pożarowych(zakaz używania grzałek, grzejników, żelazek elektrycznych w pokojach).

14. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony pojazd oraz znajdujące się w nim rzeczy.

15. W obiekcie "Nowa Willa Jelonka" obowiązuje zakaz palenia w pokojach i łazienkach, które są wyposażone w czujniki dymu. Najemcy zostaną obciążeni kosztami ewakuacji obiektu.

16. Zakaz wrzucania do toalety chusteczek jednorazowych, pieluch, podpasek i tym podobnych przedmiotów.

17. Zabrania się posiadania na terenie Willi broni i innych przedmiotów mogących stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia.

18. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju po wyjeździe Gości mogą być odesłane na adres wskazany przez Gościa na jego koszt, po uprzednim uregulowaniu kosztów przesyłki. W przypadku braku dyspozycji wysyłki i refundacji kosztów Willa nie realizuje wysyłki i przechowuje te przedmioty maksymalnie przez tydzień.

19. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów należących do wyposażenia i urządzeń technicznych Willi, powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

20. Willa może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pobytu obowiązujący w Willi wyrządzając szkodę w mieniu Willi, w mieniu innych Gości, szkodę na osobie innych Gości, pracowników Willi lub innych osób przebywających w Willi, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie Willi.

21. Obowiązkiem Gościa jest regulowanie należności za usługi noclegowe.

22. W przypadku wynajmu pokoju(ów) z wyprzedzeniem, wynajmujący ma obowiązek zgłosić nie dojazd gości najpóźniej do godziny 20:00,

23. W przypadku zmiany lub odwołania rezerwacji, zaliczki/zadatki wpłacone na poczet rezerwacji nie podlegają zwrotowi.

24. Dane osobowe – obowiązek informacyjny: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.042016 r. informujemy, że:

 • administratorem danych osobowych jest Agroturystyka Willa Jelonka Wojciech Zielonka , ul. Platanowa 1, Wojcieszyce, 58-560 Jelenia Góra właściciel Willi,

 • podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi hotelarskiej,

 • dane będą przetwarzane wyłącznie w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług noclegowych przez czas określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody do czasu jej odwołania,

 • w willi jest zainstalowany system monitoringu wizyjnego, który służy poprawie bezpieczeństwa Gości. Dane pozyskane z monitoringu są usuwane do 14 dni od daty ich rejestracji,

 • dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa,

 • przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych, przenoszenia, poprawiania, otrzymania kopii, wycofania udzielonej zgody, żądania ograniczenia przetwarzania danych, ich usunięcia oraz prawo do bycia zapomnianym w przypadku przetwarzania danych w celach marketingowych,

 • w przypadku stwierdzenia, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

 • kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest w siedzibie Nowa Willa Jelonka lub za pośrednictwem adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa