Kontakt

  Numer konta:

40 1500 1429 1014 2026 0114 0000

Nowa Willa Jelonka

ul. Platanowa 1

Wojcieszyce 

Dolnośląskie

58-560

Polska

+48 662 252 858

+48 600 499 461

http://www.willajelonka.pl


Zadzowoń: + 48 662 252 858

Jedź do nas: -------->

Regulamin Nowej Willi Jelonka:

1. Doba noclegowa trwa od godz. 14:00 do godz. 10:00 następnego dnia. Zameldowanie gości do godziny 20:00.

2. Obowiązują dodatkowe opłaty za następujące usługi:

3. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych niezwłocznie po przyjeździe.

4. Należność za cały pobyt jest regulowana w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi, nawet w przypadku skrócenia pobytu lub zmniejszenia ilości osób w pokoju.

5. Wszelkie należności powinny być dokonywane w formie gotówkowej.

6. Właściciel "Nowa Willa Jelonka" za pozostawione kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty, kamery i inne przedmioty posiadające wartość artystyczną lub naukową nie ponosi odpowiedzialności.

7. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.

8. Goście są zobowiązani zawiadomić właściciela o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

9. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie , która narusza ww punkt regulaminu.

10. W obiekcie "Nowa Willa Jelonka" oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 7:00.

11. Osoby nie będące naszymi gośćmi mogą przebywać na terenie obiektu tylko za zgodą właścicieli.

12. Goście nie mogą przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
13. Goście zobowiązani są do przestrzegania przepisów przeciw pożarowych(zakaz używania grzałek, grzejników, żelazek elektrycznych w pokojach).

14. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony pojazd oraz znajdujące się w nim rzeczy.

15. W obiekcie "Nowa Willa Jelonka" obowiązuje zakaz palenia w pokojach i łazienkach, które są wyposażone w czujniki dymu. Najemcy zostaną obciążeni kosztami ewakuacji obiektu.

16. Zakaz wrzucania do toalety chusteczek jednorazowych, pieluch, podpasek i tym podobnych przedmiotów.

17. Zabrania się posiadania na terenie Willi broni i innych przedmiotów mogących stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia.

18. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju po wyjeździe Gości mogą być odesłane na adres wskazany przez Gościa na jego koszt, po uprzednim uregulowaniu kosztów przesyłki. W przypadku braku dyspozycji wysyłki i refundacji kosztów Willa nie realizuje wysyłki i przechowuje te przedmioty maksymalnie przez tydzień.

19. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów należących do wyposażenia i urządzeń technicznych Willi, powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

20. Willa może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pobytu obowiązujący w Willi wyrządzając szkodę w mieniu Willi, w mieniu innych Gości, szkodę na osobie innych Gości, pracowników Willi lub innych osób przebywających w Willi, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie Willi.

21. Obowiązkiem Gościa jest regulowanie należności za usługi noclegowe.

22. W przypadku wynajmu pokoju(ów) z wyprzedzeniem, wynajmujący ma obowiązek zgłosić nie dojazd gości najpóźniej do godziny 20:00,

23. W przypadku zmiany lub odwołania rezerwacji, zaliczki/zadatki wpłacone na poczet rezerwacji nie podlegają zwrotowi.

24. Dane osobowe – obowiązek informacyjny: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.042016 r. informujemy, że:


 

  Zapraszamy do naszego uroczo położonego pensjonatu w górach, gdzie codzienność zostawia za sobą miejskie zgiełki, a czas zwalnia na rzecz wypoczynku i relaksu.

Nasz pensjonat oferuje komfortowe pokoje z pięknymi widokami na góry oraz przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi, dzięki czemu możesz poczuć się jak w domu. Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizja satelitarna, bezpłatne Wi-Fi i łazienki z prysznicami.

Ponadto, w naszym pensjonacie znajdziesz wiele atrakcji, które umilą Ci czas spędzony w górach. Zimą zapraszamy na narty, snowboard, kuligi i inne zimowe atrakcje. Latem natomiast możesz korzystać z wycieczek górskich, rowerowych wycieczek i innych form aktywności na świeżym powietrzu.

Nasza restauracja serwuje pyszne dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej, przygotowane z naturalnych, lokalnych produktów. Wieczorem natomiast polecamy skosztować naszych wyśmienitych drinków w naszym barze.

Zapewniamy przyjemny pobyt i miłą atmosferę dla naszych gości, co sprawi, że poczujesz się u nas jak w domu. Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu w górach - tu odpoczniesz od codziennej rutyny i nabierzesz sił na nowe wyzwania!